0 اسپیناس وب اسپیناس وب

افتخار طراحی سایت بیش از ۱۷۰۰ کسب و کار ایرانی و خارجی

نمونه کارها

طراحی سایت ارزان

نظاره گر پیشرفت کسب و کار خود باشید ، وقتی اسپیناس وب جرئی از تیم شما می شود

طراحی سایت ارزان

در حال حاضر اشخاص بسیار زیادی برای رونق دادن به کسب و کار، یا معرفی شرکت خود علاقه مند به داشتن یک وب سایت هستند.

اگر شما هم نیاز به طراحی سایت ارزان دارید و می خواهید وب سایتی برا خودتان داشته باشید، اما بودجه زیادی برای این کار ندارید، می توانید از طراحی سایت شرکتی ارزان ، استفاده کنید.

سازندگان وب سایت های ارزان، برای هر کسی که می خواهد یک وب سایت عالی داشته باشد، اما دارای مهارت های فنی برای کد زدن آن از ابتدا نیست، با قیمت مناسب طراحی سایت را انجام می دهند.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت ارزان و حرفه ای را باید به شرکت هایی بسپارید که این کار را به خوبی برای شما انجام بدهند. بسیاری از شرکت ها، کیفیت پائینی هنگام طراحی سایت ارزان ارائه می دهند.

این شرکت ها مشکلاتی نظیر ایمنی پائین، نداشتن پشتیبانی، سرعت کم، و عدم امکان ارتقا را در طراحی سایت ارزان، دارند. که شما با مشاهده کارهای پیشین و سوابق آن شرکت می توانید به خوبی متوجه این ایرادات شوید.

شما باید به شرکت هایی مراجعه کنید که بتوانند پشتیبانی خوبی نیز از سایت شما داشته باشند.

البته ممکن است که طراحی سایت ارزان از نظر کیفیت و ظاهر قابل مقایسه با سایت های گران قیمت نباشد. اما شرکت های معتبر حتی در پائین تر بودن قیمت طراحی این کار را به خوبی برای شما انجام می دهند.

مزیت دیگر این شرکت های معتبر این است که سایت شما را با قابلیت توسعه ایجاد می کنند. و شما در آینده بعد از اینکه کسب و کارتان رونق گرفت می توانید هزینه بیشتری روی سایت خود کرده و آن را ارتقا دهید.

بسیاری از تبلیغات را در اینترنت مشاهده می کنیم که طراحی سایت ارزان را با قیمت های بسیار پائین انجام می دهند. این نیز ممکن است اثربخشی چندانی در کار شما نداشته باشد. زیرا معمولاً این چنین شرکت ها، کار را با کیفیت بسیار کم و بدون پشتیبانی و گارانتی به شما تحویل می دهند.

در واقع شما نباید به دنبال طراحی سایت ارزان با هزینه بسیار اندک بروید. به این دلیل که اگر سایت طراحی شده دارای کیفیت و ظاهری مناسب نباشد، شما ناچار به صرف هزینه ای دیگر برای این کار هستید.

 

در صورتی که شما به چند نکته توجه کنید، حتی در صورت انتخاب طراحی سایت ارزان شرکتی، یا طراحی سایت ارزان فروشگاهی می توانید وب سایت خوبی داشته باشید:

 • مراجعه به شرکتی معتبر

 شما در صورتی که به شرکتی حرفه ای مراجعه کنید، هر کاری که به شما ارائه دهند، می تواند کار قابل قبولی باشد.

 • استفاده از هاستی قوی و پرسرعت

 هر چند برخی از شرکت های طراحی سایت ارزان، خدمات مربوط به هاست را نیز ارائه می کنند، اما در غیر این صورت حتما از هاست های پرسرعت استفاده کنید. مخصوصاً اگر حجم آپلود و یا دانلود در سایت شما بالا باشد.

 • انتخاب دامنه مناسب

 سعی کنید در انتخاب دامنه سایت خود کمی وسواس به خرج دهید. دامنه باید تا جایی که امکان دارد، کوتاه باشد، وب سایت شما را معرفی کند و در نوشتن و خواندن راحت باشد.

 • استفاده از قالبی مناسب و زیبا

 معمولاً شرکت هایی که طراحی سایت ارزان را انجام می دهند، از چندین قالب از پیش آماده استفاده می کنند. که شما می توانید از بین آن ها یک مورد را برای کار خود انتخاب کنید.

 • تولید محتوایی مفید و کاربردی

 این نکته نیز از نکات بسیار مهم در ارتقای جایگاه وب سایت شماست. حتی اگر از طراحی وب سایت ارزان استفاده می کنید، این نکته می تواند کمک زیادی به شما کند.

 • به کار گیری کلمات کلیدی مرتبط با محتوا

 اگر شما از کلماتی استفاده کنید که بیشتر توسط کاربران در موتورهای جستجو سرچ می شوند؛ خواهید توانست رتبه سایت خود را بهبود دهید.

 • استفاده از عکس های جذاب

 اگر شما در وب سایت خود از عکس های زیبا، با کیفیت بالا و مرتبط با کار خود انتخاب کنید، می تواند تأثیر زیادی در بهبود جلوه آن داشته باشد.

 • قرار دادن یک صفحه کامل «درباره ما»

 هر کاربر برای اینکه بتواند با وب سایت شما ارتباط برقرار کند و به شما و کارتان اطمینان کند، نیاز به دیدن اطلاعاتی در مورد تیم شما دارد. شما باید مشخصات شرکت یا فروشگاه خود را در این صفحه وارد کنید.

 • گذاشتن صفحه «ارتباط با ما»

 برای امکان برقرار ارتباط میان شما و کاربران، قرار دادن این صفحه و استفاده از شماره تماس یا آدرس پست الکترونیک در آن الزامی است.

 • قرار دادن نقشه ماهواره ای از محل شرکت یا فروشگاه

 برخی وب سایت ها موقعیت جغرافیایی خود را در قالب یک عکس در پائین صفحه اصلی قرار می دهند. این کار جالب می تواند اعتبار و جذابیت سایت شما را در دید کاربر افزایش دهد.

 • پیگیری مداوم و به روز بودن اطلاعات درون وب سایت

 شما باید مرتب اطلاعات وب سایت خود را آپدیت کنید تا بتوانید رتبه سایت خود را ارتقا دهید.

ممنون که در این مقاله همراه ما در طراحی سایت اسپیناس بودید .

 

درگ کنید مشاهده بستن پخش
0%