0 اسپیناس وب اسپیناس وب

افتخار طراحی سایت بیش از ۱۷۰۰ کسب و کار ایرانی و خارجی

نمونه کارها

حاصل ۱۲ سال تجربه و دانش

کار ما استفاده از قالب های آماده نیست تک تک نمونه کارها کاملا اختصاصی و با ایده پردازی کد نویسی شده اند لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمایید.

نمونه کارها

لیست نمونه کارهای شرکتی

کار ما استفاده از قالب های آماده نیست تک تک نمونه کارها کاملا اختصاصی و با ایده پردازی کد نویسی شده اند لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمایید.

نمونه کار

ایده ها ناب و خلاقانه مانند قلب یک برند است در اسپیناس وب هر وب سایت بر اساس ایده پردازی اجرا می شود در یک فرایند خلاقانه با تشکیل جلسات فکر و بررسی بازار اهداف برند از طراحی سایت مشخص می شود .

بِرَند بَرَنده باشید

نمونه کارها

لیست نمونه کارهای زبان انگلیسی

کار ما استفاده از قالب های آماده نیست تک تک نمونه کارها کاملا اختصاصی و با ایده پردازی کد نویسی شده اند لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمایید.

سرعت بالا ، طراحی اصولی

سرعت یک وب سایت مخصوصا فروشگاهی علاوه بر مشتریان بیشتر در رتبه گوگل آن نیز بسیار تاثیر دارد .

طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو

اهمیت ویژگی حالت موبایل به دلیل افزایش هر روزه ورود کاربران از طریق تلفن های همراه روز به روز بیشتر میشود.

اصول UX/UI

قالب گرافیکی وب سایت باید کاربر پسند باشد و تست های UI/UX روی آن اجرا شده باشد تا به راحتی کاربر بتواند از وب سایت استفاده کند.

سیستم مدیریتی قوی و حرفه ای

پلتفرم فروشگاهی باید امکاناتی به مدیر وبسایت فروشگاهی بدهد که بتواند ویژگی هایی که در ذهن دارد را به راحتی پیاده کند .

فروشگاه اینترنتی

ایده ها ناب و خلاقانه مانند قلب یک برند است در اسپیناس وب هر وب سایت بر اساس ایده پردازی اجرا می شود در یک فرایند خلاقانه با تشکیل جلسات فکر و بررسی بازار اهداف برند از طراحی سایت مشخص می شود .

بِرَند بَرَنده باشید

نمونه کارها

افتخار طراحی سایت بیش از ۱۵۰۰ کسب و کار ایرانی و خارجی

نمونه کارهای واقعی و عدم استفاده از قالب آماده

کار ما استفاده از قالب های آماده نیست در اسپیناس وب تک تک نمونه کارها کاملا اختصاصی و با ایده پردازی کد نویسی می شوند

لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمایید.

نظرات

نظرات برخی از مشتریان

" بازار طراحی سایت ایران به مجموعه‌ای نیاز داشت که واقعا این موضوع رو درک کرده باشه و بدونه مشتری چه چیزی لازم داره. من فکر می‌کنم اسپیناس وب به سرعت داره تو این مسیر پیش میره. "

امیر مسعود سراج زاده
مدیر عامل آلرو میلانو
Alloromilano.it

" اسپیناس وب توانست در طول سالیان به یک برند معتبر و قدرتمند در حوزه طراحی سایت کشور بدل شود و همه این ها بخاطر تیم حرفه ای است که نیاز بازار را متوجه شده و به آن پاسخ داده اند به این تیم میتوان اعتماد کرد و بهترین نتیجه را گرفت "

سرکار خانم دوخه
مدیر دیجیتال مارکتینگ وکتور
Vector-co.com

" تجربه همکاری با تیم اسپیناس وب رضایت بخش است چون این تیم میدونن که چطور باید یک وب سایت را حرفه ای طراحی کنند و مخاطب اصلی وب سایت را هدف قرار بدهند "

حسین احوالی
مدیر آی تی صنعت بیمه ایران
iiico.ir

" یک تیم بی نظیر ، که پر از ایده های خلاقانه و متقاوت هستند که شخصا من را در این محیط مایوس کننده طراحی سایت کشور امیدوار می کنند همکاری با این تیم باعث خوشحالی و غرور است "

حمید فروغی
مدیر آی تی مواد معدنی ایران
impasco.gov.ir

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

وب سایتی که کالا یا خدمات خود را از طریق اینترنت عرضه می کند فروشگاه اینترنتی گفته می شود ، در واقع سایت فروشگاهی به عنوان ویترینی برای کالا یا خدمات است ، مشتریان کالا یا خدمات خود را انتخاب می کنند ، سفارش می دهند سپس سفارش خود را در سبد مجازی قرار می دهند و نهایت هزینه آن را از طریق درگاهی بانکی به صورت آنلاین یا به صورت پرداخت در محل ، پرداخت می کنند. طراحی سایت فروشگاهی از موارد Trend این روز ها است و تب و تاب خاص خود را دارد شاید راه اندازی فروشگاه اینترنتی مختلف که موفقیت های چشم گیری داشته اند همه را شگفت زده کرده است .

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در توسعه کسب و کار

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ممکن است دارای هر نوع کسب و کاری باشید، فروشنده لوازم یک بار مصرف ، کالاهای دیجیتال یا محصولات دیگر .... اما به چه دلیل شما باید یک فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود راه بیاندازید ؟ داشتن یک سایت اصولی می تواند تاثیر بسزایی در معرفی کسب و کار شما و هدایت مشتریان از نقاط مختلف شهر یا کشور و رونق بخشیدن و رشد کسب و کار شما باشد. الان دیگر باور این موضوع سخت نیست که یک سایت فروشگاهی موفق می تواند به راحتی بیش از یک فروشگاه فیزیکی کسب درآمد داشته باشد ، مشتری به وبسایت فروشگاهی هدایت می شود محصولات را می بیند، در سایت چرخی می زند و اگر لازم هم باشد آنها را با هم مقایسه می کند ممکن است نظرات زیر محصول مورد نظر را هم بخواند و در آخر محصول خود را انتخاب می کند و از طریق درگاه پرداخت وجه خود را می پردازد، همه ی این موارد می تواند در یک ساعت غیر کاری و یا روز تعطیل هم باشد پس تایم کاری 24 ساعته یکی از مهمترین میزایای فروشگاه های اینترنتی است .

بیشتر بدانیم

بیشتر بدانیم

موضوعات طراحی سایت

طراحی سایت شرکت اسپیناس با دارا بودن تیم حرفه ای طراحی سایت تهران و کد نویسی در آستانه خدمت رسانی به بیش از ۵۰۰۰ کسب و کار است با گسترهطراحی سایت ریسپانسیو و طراحی سایت اینترنتی برای تمامی کسب و کارهای بزرگ و نوپا برای کاربران خود تجربه یک حس خوب از طراحی سایت تا پشتیبانی را تداعی می کند طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، گارانتی یک ساله ، طراحی سایت اینترنتی با گرافیک اختصاصی و مشتری مداری چهار اصلی است که از اولین روزهای تاسیس تلاش بر پایبند بودن به آن داشته ایم طراحی سایت در تهران و پیدا کردن شرکت های طراحی سایت در تهران که در زمینه خدمات طرحی وب سایت نمونه کارهای خوبی داشته باشند کمی سخت است ، شرکت طراحی سایت اسپیناس وب شروع فعالیت خود را در تهران و سایر مناطق کشور در حوزه طراحی سایت تهران و بهینه سازی وب سایت در چند سال قبل آغاز کرده است مناطق خدمات رسانی شرکت طراح سایت اسپیناس وب در کلیه استان های کشور به خصوص در استان تهران طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت در شرق تهران ، طراحی سایت در غرب تهران ، طراحی سایت در شمال تهران و طراحی سایت در کرج است پروژه های طراحی وب سایت در شرکت اسپیناس وب در تهران توسط یک تیم کاملا حرفه ای برنامه ریزی و زمانبندی می شود تا در بهترین حالت طراحی وب سایت طراحی سایت وردپرس انجام شود شرکت های طراحی سایت ، طراحی سایت فروشگاهی ، بهترین شرکت های طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی از خدمات اصلی اسپیناس وب می باشند .

درگ کنید مشاهده بستن پخش
0%