web statisticsblog tracking

لیست آخرین نمونه کارهای طراحی سایت اسپیناس وب

طراحی سایت بافر

طراحی سایت بافر طراحی سایت شرکتی - تمام شده است

شرکت بافر تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان و افزودنی های بتن توانسته با انتخاب طراحی سایت اسپیناس به شعار خود ” بر کیفیت تمرکز کن” را جامعه عمل بپوشاند. با سپردن طراحی سایت خود به تیم حرفه ای اسپیناس ، یک سایت درخور برند خود داشته باشد.

مشاهده وب سايت
طراحی سایت تهران آفر

طراحی سایت تهران آفر طراحی سایت فروشگاهی - تمام شده است

فروشگاه دلیری برای اینکه از رقبای خود عقب نماند. طراحی سایت فروشگاهی خود را با تیم اسپیناس وب آغاز کرده است. این فروشگاه دارای لوازم خانگی می تواند به راحتی در اختیار تمام افراد برای خرید قرار گیرد. با یک طرح نو و جدید در کنار رقبای خود ، به رقابت می پردازد.

مشاهده وب سايت
شرکت تعاونی هواپیمایی ایران

شرکت تعاونی هواپیمایی ایران طراحی سایت شرکتی - تمام شده است

شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سازمان هواپیمایی کشوری برای رفاه حال کارکنان خود وب سایتی را با تیم حرفه ای اسپیناس طراحی نموده است. این وب سایت ساده و زیبا است و به راحتی کارکنان می توانند تمامی نیازها و خواسته های خود را مرتفع کنند.

مشاهده وب سايت
شرکت توسن EZ-Pay

شرکت توسن EZ-Pay طراحی سایت شرکتی - تمام شده است

شرکت سامانه های هوشمند اطلاعاتی توسن (سهاتو) برای رونمایی از اپلیکیشن ezpay و آموزش راحت برای کاربران، طراحی وب سایت را به تیم با تجربه و حرفه ای اسپیناس سپرد. تیم خلاقانه اسپیناس با طراحی سه بعدی در اسلایدر این وب سایت توانسته جذابیت بصری را با حس زنده بودن صفحه به کاربران انتقال نماید و در صفحات دیگر ساده بودن و کاربری راحت را طراحی نموده است به دلیل استفاده همه گیر این وب سایت بوده است. با طراحی یک سایت مدرن همراه سادگی به راحتی به حرفه ای بودن اسپیناس می توانید پی ببرید

مشاهده وب سايت
طراحی سایت شرکت نفت

طراحی سایت شرکت نفت طراحی سایت شرکتی - تمام شده است

طراحی سایت صندوق های بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت برای داشتن سایتی بروز طراحی مجدد سایت خود را به دست طراحان حرفه ای اسپیناس سپردند ونتیجه آن طراحی فوق العاده متناسب با نیازو مدرن شد. در راستای طرحی مدرن همگام با دسترسی های راحت برای بازنشستگان عزیز وزارت نفت طراحی گردید.

مشاهده وب سايت
call espinas