0 اسپیناس وب اسپیناس وب

قیمت طراحی سایت | تعرفه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت | تعرفه طراحی سایت

نظاره گر پیشرفت کسب و کار خود باشید ، وقتی اسپیناس وب جرئی از تیم شما می شود

قیمت طراحی سایت و تعرفه طراحی سایت در سال 98

داشتن یک وبسایت جذاب که برند شما را معرفی می کند، یکی از مهم ترین جنبه های هر کسب و کار است. تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که که داشتن یک وبسایت میزان معاملات را تا حدود 45% افزایش می دهد. با این وجود، تعداد زیادی از شرکت ها هنوز دارای یک وبسایت نیستند.

برخی از پلن های طراحی سایت اسپیناس را براساس نوع کسب و کار خود در جدول زیر مشاهده کنید.

  امکانات
طراحی سایت شرکتی

طراحی ۲۵ الی ۷۵ صفحه هاست NVMe و دامنه com رایگان
طراحی سایت فروشگاهی

دیتا گذاری ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ محصول هاست NVMe و دامنه com رایگان
طراحی سایت خبری

دیتا گذاری ۱۰۰ خبر هاست NVMe و دامنه com رایگان
طراحی سایت سازمانی

طراحی ۵۰ الی ۱۵۰ صفحه هاست NVMe و دامنه com رایگان
طراحی سایت خلاقانه

طراحی ۲۵ الی ۷۵ صفحه هاست NVMe و دامنه com رایگان
طراحی سایت اقتصادی

طراحی ۱۰ الی ۱۵ صفحه هاست SSD و دامنه ir رایگان

آیا می دانید که؟

 • تصور بر این است که حدود 81% از مردم قبل از خرید یک محصول به صورت آنلاین، در مورد آن تحقیق می کنند.

هنوز هم میزان زیادی سردرگمی در مورد چگونگی طراحی سایت و میزانی که باید هزینه کرد، وجود دارد. آیا شما نیاز به صرف هزینه دارید یا خودتان می توانید طراحی سایت را انجام دهید؟ یا اینکه اگر شما برای هزینه طراحی سایت  انجام داده اید ، سایر هزینه های جاری چه چیزهایی هستند؟ اینکه بدانیم از کجا شروع کنیم، دشوار است، و تحقیقات شما ممکن است نتایج متفاوتی به شما بدهند.

ما تمام هزینه های مربوط به راه اندازی و نگهداری وب سایت های مختلف را بررسی کردیم تا به شما یک ایده واضح تر بدهیم.

در این مقاله چه چیزهایی بیان می شود:

 • هزینه های طراحی سایت در یک نگاه
 • هزینه یک وبسایت پایه
 • هزینه یک وبسایت کسب و کار کوچک
 • هزینه یک وبسایت تجارت الکترونیک
 • هزینه یک وبسایت سفارشی
 • هزینه های پیشین
 • هزینه های آینده
 • هزینه های اضافی
 • پرسیدن چه سوالاتی از طراح سایت خود
 • موارد دیگری که باید به خاطر داشته باشید
 • مورد وردپرس
 • مراحل بعدی

خلاصه هزینه های طراحی سایت

وبسایت ها انواع مختلفی دارند، اما به طور کلی ما در این مقاله آن ها را به چهار دسته تقسیم کرده ایم.

هزینه یک وبسایت پایه چقدر است ، قیمت طراحی سایت چقدر است

یک وب سایت پایه از یک تا پنج صفحه تشکیل شده و فقط نیاز به قابلیت های بسیار ساده دارد. آنها وب سایت های “سبک بروشور” هستند. علاوه بر صفحات اصلی، آنها یک صفحه تماس و فرود خواهند داشت. این سایت ها باید دارای طراحی ریسپانسیو هم باشند. اما هزینه این کار همیشه در هزینه های طراحی سایت گنجانده می شود.

هزینه یک وب سایت کسب و کار کوچکالبته، این قیمت ها به اندازه و پیچیدگی سایت شما بستگی دارد.

این وبسایت ها نیاز به اختصاص دادن زمان بیشتری برای طراحی دارند. وبسایت های کسب و کار کوچک نیز سبک بروشور هستند، اما دارای ویژگی های فراوانی هستند، مثل: ارتباط دادن با شبکه های اجتماعی، طراحی ریسپانسیو، سیستم مدیریت محتوا، تجزیه و تحلیل گوگل، نقشه های گوگل و قابلیت کسب و کار گوگل.

این وبسایت ها صفحات بیشتری نیز نسبت به وبسایت پایه دارند، و برای صفحه نمایش موبایل نیز دارای طراحی مناسب هستند.

هزینه یک وبسایت تجارت الکترونیکداشتن یک وبسایت با طراحی خوب تضمین کننده یک فروش موفق اینترنتی نیست. بلکه شما باید بعد از تکمیل طراحی سایت خود اطلاعات سایت خود را به روز کنید، سایت را از نظر محتوا تقویت کنید تا بازدیدکنندگان دوباره به سایت شما برگردند و برای سایت خود بازاریابی کنید. و در واقع هر ماه برای سایت خود وقت و پول هزینه کنید.

هزینه طراحی سایت های تجارت الکترونیک، می تواند بسیار متفاوت باشد. قیمت متناسب به موارد خواسته شده و تنوع و تعداد آن ها، متفاوت است.

سیستم ثبت سفارش و سرویس مکالمه آنلاین علاوه بر ویژگی های وب سایت کسب و کار کوچک، در این وبسایت ها وجود دارند. هزینه طراحی این سایت ها به ویژگی هایی که خواهان افزودن آن ها هستید نیز بستگی دارد.

زمان راه اندازی وبسایت تجارت الکترونیک خود، درباره چیزی که از سایت خود می خواهید فکر کنید. آیا این وبسایت می تواند نام برند شما را در اینترنت رواج دهد؟ آیا می خواهید مردم برای خواندن پست های وبسایت شما، و ایجاد ارتباط با شما به اینترنت وصل شوند؟ آیا انتظار دارید مردم به وبسایت شما بازگردند؟ آیا می خواهید مردم برای خرید از سایت شما با موبایل یا کامپیوتر خود وارد اینترنت شوند؟

 

هزینه های پیش پرداخت
طراحی شروع از 3 میلیون
دامنه 50 هزار تومان/ سالانه
گواهینامه SSL 150 هزار تومان/ سالانه
کل هزینه پیش پرداخت …..
هزینه های جاری
هاست 105 هزار تومان/ ماهانه
به روزرسانی محتوا از 50 هزار تومان/ ماهانه
کل هزینه های جاری …..

علاوه بر هزینه های معمول مانند هزینه هاست، دامنه و طراحی، ما پیشنهاد می کنیم هزینه یک گواهینامه SSL را نیز در نظر بگیرید. این گواهینامه یک لایه امنیتی دیگر به وبسایت شما اضافه کرده و به اطمینان مشتریان شما کمک می کند.

داشتن این گواهینامه باعث می شود، آدرس وبسایت شما به جای http پیشوند https بگیرد (s برای secure می باشد). به طور قابل توجهی مشاهده می شود که وبسایت ها به سمت آن می روند. یک گواهینامه SSL نیز به این معنی است که یک آیکون قفل در نوار آدرس دارید. و باعث می شود مشتریان وبسایت شما را جدی گرفته و به آن اطمینان کنند. پس بهتر است شما این هزینه را هم جزء هزینه های طراحی سایت خود در نظر بگیرید.

هزینه یک وبسایت سفارشی

وب سایت های سفارشی برای شرکت های بزرگ، که نیازمند قابلیت های بیشتری بوده، با تعداد بیشتری بازدید کننده یا اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن هستند. من می دانم شما به چه فکر می کنید؛ مطمئناً همه وب سایت ها به صورت سفارشی هستند؟ خوب، این لزوماً درست نیست!

وبسایت های کوچک بدون قابلیت های پیچیده بوده و طراح وب می تواند با انجام عملیات ساده تری وبسایت شما را آماده کند، در واقع این طراحی سایت سفارشی نیست. یک وبسایت که قابلیت های زیاد و الزامات متنوع و منحصر به فردی داشته باشد، نیاز به سفارشی شدن دارد.

این وبسایت ها دارای پایگاه داده هستند، قابلیت های پیشرفته و صفحات نامحدود دارند. که برای کسب و کار در صنایع خاص، مانند خدمات مالی، استخدام، شرکت املاک، شرکت های بهداشتی و درمانی و معماران مورد نیاز می باشند. البته این لیست دقیق نیست و تمامی کسانی که می خواهند کسب و کار گسترده و فراگیر داشته باشند می توانند از این وبسایت ها استفاده کنند.

این وبسایت ها دارای طراحی ریسپانسیو هستند و در تلفن همراه به خوبی نمایش داده می شوند، و از آنجا که بیش از 50% جستجوها توسط موبایل صورت می گیرد، این قابلیت نیز برای مشتریان ضروری ست.

بسیار مهم است که درخواست طراحی سایت سفارشی خود را از یک شرکت خبره داشته باشید. این کار باعث می شود که بهترین خدمات را دریافت کنید و بتوانید کار و کسب رضایت بخشی داشته باشید.

اگر باز هم نمی توانید در این مورد تصمیم بگیرید، با ما تماس گرفته و از مشاوره ما استفاده کنید.از لحاظ قیمت، مسلماً طراحی سایت سفارشی از یک وبسایت کسب و کار کوچک، گران تر است. اگر مطمئن نیستید که از کدام سایت برای کار خود استفاده کنید، علاوه بر اینکه به قابلیت ها و تعداد بازدیدکنندگان فکر می کنید، نیازهای سایت خود در سال های آتی را نیز در نظر بگیرید، اینکه سایت شما، آماده رشد و پیشرفت و افزایش بازدیدکنندگان باشد.

تعرفه نام دامنه در طراحی سایت

علاوه بر هزینه طراحی سایت، هزینه دیگری که شما حتما باید آن را پرداخت کنید، هزینه خرید دامنه است (البته اگر از قبل دامنه ای نداشته باشید).

نام دامنه آدرس منحصر به فرد یک وب سایت است. به عنوان مثال، دامنه طراحی سایت اسپیناس وب، sitedp.com می باشد.

برای اطلاع از قیمت دامنه ها و انواع آن ها می توانید به سایت espinashost.com مراجعه کرده و دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید و از اینکه در دسترس می باشد یا خیر، باخبر شوید.

website-price

ابتدا وارد سایت espinashost.com شوید و روی گزینه «ثبت دامنه» از منو، کلیک کنید. سپس وارد قسمت «ثبت دامنه عمومی» شده و از طریق باکس جستجو، از در دسترس بودن دامنه مورد نظر خود مطلع شوید. در صورت موجود بودن دامنه، می توانید آن را به سبد کالا افزوده و آن را خریداری کنید.

website-price

تعرفه طراحی سایت  انواع مختلف دامنه، بر اساس نوع پسوند، متفاوت است. و سالانه باید هزینه جهت تمدید آن پرداخت نمود.

هزینه های جاری

هاست

هر وب سایت باید بر روی سرور وب میزبانی شود. این اساسا به معنی اجاره یا خرید بخشی از فضا در اینترنت است. باید بدانید که وبسایت شما به نوعی به آن نیاز دارد و چندین گزینه برای آن وجود دارد:

نوع هاست قیمت
هاست اشتراکی  از 50 هزار تومان ماهیانه
سرور مجازی خصوصی با هاست VPS  از 120 هزار تومان ماهیانه
هاست اختصاصی

هزینه هاست اشتراکی

ارزان ترین نوع هاست می باشد. در واقع در این نوع، چندین سایت به صورت مشترک از یک هاست استفاده می کنند، بنابراین هزینه هاست را نیز اشتراکی پرداخت می کنند. ضعف آن در این است که شما باید پهنای باند خود را با بقیه به اشتراک بگذارید، بنابراین برای فضای سرور با سایت های دیگر در رقابت هستید. هاست اشتراکی می تواند برای سایت های پایه یا جدید، که هنوز بازدیدکننده زیادی ندارند، مورد استفاده قرار گیرند.

هزینه سرور مجازی خصوصی با هاست VPS

هاست VPS یک سرور اختصاصی و فیزیکی است، که سرورهای متعدد و جداگانه را به سایت اختصاص می دهد. در نتیجه مشکلات هاست اشتراکی را ندارد.

هزینه هاست ابری

با این هاست، وبسایت شما در یک سرور به صورت مجازی میزبانی می شود. و به چند دلیل یه گزینه محبوب است. اول این که برنامه های در این نوع هاست به طور فوق العاده ای می توانند حتی در ترافیک بالا جابجا شوند. دوم اینکه این هاست متناسب با نیاز شما هماهنگ می شود. سوم، اینکه شما فقط به میزان استفاده خود از این هاست، پرداخت می کنید. این نوع هاست گزینه مناسبی برای سایت هایی است که با هاست اشتراکی کار خود را شروع کرده و بعد از مدتی با ترافیک بالا مواجه شده اند.

هزینه هاست اختصاصی

با این گزینه، شما یک سرور اختصاصی برای میزبانی وبسایت خود دارید. وب سایت هایی بسیار بزرگ یا پیچیده و یا آن هایی که نیاز به امنیت فوق العاده بالا دارند، از هاست اختصاصی بهره مند می شوند. همچنین بهترین گزینه برای وب سایت هایی با میزان ترافیک بالا و ثابت می باشد. عدم به اشتراک گذاری سرور با وب سایت های دیگر دارای مزایای آن است، یعنی شما لازم نیست که برای پهنای باند رقابت کنید. این هاست دارای قیمت بالایی می باشد.

هزینه به روز رسانی محتوا

علاوه بر هزینه های مربوط به هاست، هزینه به روز رسانی محتوا نیز وجود دارد. که بستگی به اندازه وبسایت شما، و نوع به روز رسانی که قصد انجام آن را دارید، خواهد داشت. به یاد داشته باشید که وبسایت شما هیچ گاه تمام نمی شود. شما باید به طور منظم آن را به روز رسانی کنید، تا مخاطبان علاقه مند ورود به سایت شما شوند. و سایت شما بتواند در جستجوهای گوگل به خوبی ظاهر شود.

تعرفه  های اضافی طراحی سایت

گذشته از هزینه هایی که قبلا ذکر شد، شما باید برخی خدمات اضافی دیگر را نیز در نظر بگیرید:

1- تولید محتوا

تولید محتوای کتبی برای سایتتان، کاری است که اگر خودتان انجام دهید، هزینه های شما را پائین می آورد. اما اگر قادر به انجام آن نباشید، باید از فرد دیگری برای این کار استفاده کنید و هزینه آن را پرداخت کنید.

2- عکاسی

استخدام یک عکاس به منظور جمع آوری یک بانک تصویر برای نام تجاری یا محصول شما، و ایجاد یک سایت قوی توصیه می شود. شما همچنین می توانید تصاویر و تصاویر گرافیکی را از سایت هایی که مخصوص این کار هستند، خریداری کنید یا تصاویر رایگان را دانلود کنید.

3- سئو / بازاریابی

اگر فرض کنیم که شما یک فروشگاه کیک و شیرینی دارید، سرچ این واژه در گوگل می تواند هزاران نتیجه را داشته باشد. پس چگونه می توانید مطمئن شوید که سایت شما جزء اولین نتایج ظاهر شود؟ میزان زیادی از آن بستگی به تعداد بازدیدکنندگان و محتوای سایت شما دارد، پس آن را به روز نگه دارید.

این جایی است که SEO وارد می شود. سئو به معنای بهینه سازی موتور جستجو است (Search Engine Optimisation). این کار مؤثرترین روش برای بهبود سایت از دید موتورهای جستجو می باشد. موتورهای جستجو، اولویت را به سایت هایی می دهند، که سریعاً بارگذاری شده و اطلاعاتی که مردم در جستجوی آن هستند را در دسترس قرار می دهند. ایده خوبی است که از شرکت طراحی سایت خود بخواهید تا سئوی سایت را نیز به شما ارائه دهند.

10 سؤال که باید از طراح سایت خود بپرسید

شما باید دقیقاً مواردی که از سایت خود انتظار دارید را مشخص کرده و مورد به مورد با طراح سایت خود در میان بگذارید. بنابراین ما چند سؤال که باید از طراح بپرسید را عنوان می کنیم:

 • آیا شما کارهای مربوط به خرید دامنه و هاست را انجام می دهید؟
 • چگونه می توانم وبسایت خود را به روز رسانی کنم؟ اگر به تخصص خاصی نیاز دارد، آیا آن را به من آموزش می دهید؟
 • آیا پشتیبانی سایت به طور مداوم برای من هزینه دارد؟
 • آیا سئوی سایت را انجام می دهید؟
 • آیا ظاهر سایت برای موبایل نیز مناسب است؟
 • آیا امکان اصلاح سایت خود پس از پایان طراحی آن، امکان پذیر است؟ و چه میزان هزینه ای برای من دارد؟
 • آیا محتوا و تصاویر سایت را شما تأمین می کنید، یا اینکه من باید آن ها را ارائه کنم؟
 • توسعه و ارتقای سایت در آینده به چه صورت است؟
 • هزینه های آتی سایت چه چیزهایی می باشند؟
 • امنیت سایت من به صورت می باشد و اگر خطایی رخ دهد، چگونه برطرف خواهد شد؟

موردی که باید در نظر بگیرید:

همانند هر صنعت دیگری، کیفیت طراحی سایت از یک شرکت تا شرکت دیگر متفاوت است. شما باید برای انتخاب شرکت بررسی های لازم را انجام داده و نمونه کارهای قبلی شرکت را مشاهده کنید. و به یاد داشته باشید که ارزان ترین گزینه، همیشه بهترین نیست.

سخنی در مورد وردپرس

اغلب مردم در مورد هزینه طراحی سایت با استفاده از وردپرس می پرسند. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان می باشد، که بیش از 26% از کل سایت ها را تأمین می کند. اگرچه دانلود و نصب وردپرس رایگان است، اما موارد زیر می تواند هزینه هایی برای شما داشته باشند:

 • قالب سایت / شخصی سازی قالب
 • پلاگین ها و قابلیت های بیشتر
 • دامنه
 • هاست

هرچه اندازه و پیچیدگی سایت شما افزایش یابد، هزینه ها نیز زیاد می شوند. همچنین سفارشی کردن سایت، هزینه هایی در پی دارند.

مرحله آخر

اکنون که شما در مورد هزینه ها، اطلاعاتی کسب کردید، می توانید با شرکت ما در خصوص طراحی سایت تماس گرفته و از مشاوره ما بهره مند شوید.

درگ کنید مشاهده بستن پخش
mobile-call
0%
۰۲۱-۴۵۳۷۱
واحد فروش