call_espinas
mobile-call
منـو
تیم تحریریه

قالب وب سایت چیست؟

webs2

قالب وب سایت چیست؟

قالب وب سایت, یک مدل طراحی است که برای طراحی وب سایت ها و برنامه نویسی قرار می گیرد. قالب های خیلی گسترده ای وجود دارد که در دسترس ارائه دهدندگان وب سایت هستند قالب ها را می توان با تمامی نرم افزار های سیستم تولید کننده محتوا مانند جوملا, وردپرس و … ارائه داد. بعضی از این قالب ها نه تنها زبان فارسی را پشتیانی می کنند بلکه قادر هستند دیگر زبان های دنیا را پشتیبانی کنند.

webs

webs

قالب های وب سایت می توانند برای وب سایت های حرفه ای استفاده شوند شما می توانید با طراحان سایت مشورت کرده و قالب مورد نظر خود را طراحی کنید. بعضی از طراحان بر روی تصاویر و گرافیک دقت بیشتری دارند و بعضی دیگر بدون در نظر گرفتن کسب و کار شما و برای راحتی خودشان قالب های بدی را انتخاب می کنند مثلا اگر شما در صنایع دستی فعالیت دارید قالب طراحی شده در زمینه معماری است. موارد زیادی از این مد ها در اینترنت موجود می باشد که شما می توانید با جستجو تمامی این موارد را مشاهده کنید.

با استفاده از یک قالب خوب شما دیگر نیازی به دانش برنامه نویسی و دیگر زبان های کامپیوتری ندارید و روند اجرای ایده های شما بدون استرس انجام می شود و تنها با چند کلیلک می توانید مطالب مورد نظر را در وب سایت خود قرار دهید. چون این نوع نرم افزار ها برای افزودن محتوای جدید آسان هستند.

  نکات مهم قبل از استارت طراحی سایت

شما کاملا آزاد هستید که قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید, که هر کدام می تواند شامل طرح های مدرن و طرح های رنگی حرفه ای است مثلا شما می توانید قالبی را انتخاب کنید که چند زبانه باشد یعنی اگر وب سایت شما به زبان فارسی انتخاب شده بازدید کننده وب سایت شما می تواند با انتخاب یک گزینه کل وب سایت را به زبان دیگر مشاهده کند.

با استفاده از قالب های وب سایت می توانید شرکت خود را به بهترین نوع معرفی کنید و حتی می توانید وب سایت خود را در دستگاه های مختلف از جمله گوشی های هوشمند و … ببینید و آنرا ویرایش کنید.

از دیگر مزایای این قالب ها این است که می توانید فیلم ها را با سرعت بالا و به راحتی در سایت خود ارسال کنید.

طراحی سایت می توانند با شما تمام مراحل را آموزش داده و سایت شما را تا مدتی پشتیبانی کنند و به هر گونه سوالی که ممکن است برای شما در زمینه سایت خود پیش می آید جواب دهند.

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of