تسخیر ترس برای تبدیل به طراح بهتر| طراحی سایت |طراحی سایت فروشگاهی |طراحی سایت شرکتی
call_espinas
mobile-call
منـو

تسخیر ترس برای تبدیل به طراح سایت بهتر

طراحی سایت

تسخیر ترس برای تبدیل به طراح بهتر

آیا تا به حال از یک پروژه خاص ترسیدید؟ تقریبا به نظر می رسد احمقانه است که از انجام تخصص خود بترسید. تسخیر ترس برای تبدیل به طراح بهتر، چیزی است که شما باید به آن توجه کنید. اما من آن را چندین بار احساس کرده ام به خصوص در اوایل زندگی حرفه ام. ترس می تواند به دلایل مختلف به کار شما و طراحی سایت ختم شود اما به نظر می رسد که اعتماد به نفس کم، می تواند بزرگترین راننده باشد. برای من این ترس به صورتی بود که پروژه های من فراتر از سطح دانش فعلی به من تحمیل کردند. واقعا موجب عصبی شدن من شد.

اگر چیزی نمی دانستم چگونه می توانستم در دنیا پروژه های موفق در زمینه طراحی وب سایت داشته باشم. من فقط اعتماد به نفس نداشتم تا بتوانم گام های بعدی را بردارم. تقریبا مثل هر مهارت جدید که من نیاز به یادگیری دارم، ایجاد یک مانع نامرئی باعث می شد نتوانستم در گذشته آن را انجام دهم اما با گذشت زمان، یک چیز عجیب و غریب اتفاق افتاد، متوجه شدم که من واقعاً توانسته ام مهارت های جدیدی را یاد بگیرم.

من برای حفظ بقیه وجودم مجبور نبودم در همان سطح باشم به نوعی از یادگیری واقعا لذت می بردم همین باعث شد مهارت های زیادی در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی یاد بگیرم.

طراحی سایت

به دنبال شک و تردید باشید

یک راه موثر برای مقابله با ترس و تردیدتان این است که در مورد آنها فکر می کنید. در مورد من باید بگویم که معتقدم که به علت ناشی از واقعیتی است که این واقعیت این است که من در مدرسه ای درس نخوانده ام . بخشی از من احساس می کند یادگیری فراتر از توانایی های من است و من در یک محلی قرار دارم باید باقی بمانم.

 

در حالی که ممکن است برای فهمیدن اینکه چرا شما شک دارید زمان زیادی طول بکشد. این که آیا شما فکر می کنید که به اندازه کافی با استعداد نیستید و یا اینکه برای قدم نهادن به مرحله بعدی یادگیری می ترسید. در ک این موضوع بخشی مهمی از غلبه شما بر ترس در طراح شدن حرفه ای و طراحی وب سایت است.

  نمادک یا Favicon

طراحی سایت

حقیقت این است که حتی طراحان برجسته دنیا نیز گاهی اوقات این احساس را می کنند که به اندازه کافی برای انجام پروژه های حرفه ای خوب نیستند و این بسیار راحت است که ببیند علت آن چیست؟ هنگامی که شما همه مجموعه های الهام بخش طراحی سایت عالی و غیره را می بینید جای تعجب نیست که ما هم ممکن است این احساس را داشته باشیم. در حالی که هدف این مجموعه های الهام بخشیدن است، آنها اغلب در تضاد باهم هستند و گاهی اوقات احساس می کنید هرگز کار خوبی و درستی را انجام نمی دهید. اما بعضی از ما ممکن است که به عنوان یک ابزار انگیزه ای از آن استفاده کنیم.

این هیچ رقابتی نیست

با خودآگاهی و تجربه ، شما ممکن است نتیجه دیگری بگیرید. به جای این که احساس بدی داشته باشید که هنوز حرفه ای نشده اید یا اینکه هنوز مهارت جدید را تجربه نکرده اید متوجه خواهید شد که این نوعی رقابت بین شما و دیگران نیست. در واقع شما فقط با خودتان رقابت کنید شک و تردید و ترس را می توانید در جهت انگیزه داده به خود باشد و از آن عنوان بهانه ای برای یادگیری بیشتر استفاده کنید. پس از آن طراحی وب یک فیلدی است که منابع آموزشی بسیار زیادی برای آن وجود دارد.

طراحی سایت

شما همچنین می توانید بازی طراحی سایت خود را با تمرین منظم انجام دهید. اگر تکنیک خاص وجود دارد که هنوز تسلط کامل یا آن را تست نکرده اید با یادگیری آن را شروع کنید و از آن لذت ببرید. شروع یک پروژه جانبی یا ایجاد سایت آزمایشی که هیچ فرد دیگری آن را نخواهید دید می تواند در بهبود و تحقیق در مورد طراح حرفه ای شدن تاثیر خاصی داشته باشد.

  سایت مپ در طراحی سایت

ایده این است که به طور پیوسته با هر پروژه ، شما حرفه ای شوید. به جای انتظار بالا، اهداف واقع گرایانه ای را برای خود تعیین کنید. این به شما انگیزه داده و اشتیاق شما در مسیر مثبتی پیش خواهد برد.

طراحی سایت

ترس شما از بین می رود

در حالی که طراحی وب یک زمینه خلاقانه است ، همچنین هر پروژه ما را مستلزم می کند که در مورد آن مسئولیت و پیگیری داشته باشیم. این می تواند منجر به ترس شود که شما به سادگی زمان کافی برای انجام چیزی جدید یا متفاوت ندارید. شما ممکن است حتی حس کنید توانایی یادگیری چیز دیگری را ندارید. برای من ساز و کاری که برای مقابله با آن انجام می دهم و تمام سعی و تلاش خود را انجام می دهم.

ناکامی این موضوع این است که وقتی که می توانم پروژه ای را به صورت طراحی منحصر به فرد انجام دهم باید زمانی برای آن وقت بگذارم. این باعث می شود احساس راحتی درباره داشته باشم. اما من آموخته ام که این فرصت ها را بپذیرم و از آن به عنوان راهی برای انجام بهتر کار استفاده کنم و این فرصتی نباشد تا دوباره از بدون خلاقیت از لیست طراحی قبلی استفاده کنم.

بنابراین دفعه بعد که شما با یک پروژه مواجه شده اید که باعث می شود به توانایی های خود تردید نکنید. به یاد داشته باشید در هر پروژه که انجام می دهید هر گونه نگرانی شما در ابتدا طبیعی است و هر فرد دیگری هم در این زمان این گونه احساس را دارد. در ادامه برنامه ای برای چالش های جدید ایجاد کنید. هنگامی که در هر زمان احساس ترس و شک و تردید کردید به خود اطمینان دهید که می توانید به دانستن درباره آن موضوع با قدرت بیشتری پیش روید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of