بازاریابی محتوا | طراحی سایت | استراتژی بازاریابی محتوا |آموزش طراحی سایت |طراحی وب سایت
call_espinas
mobile-call
منـو

استراتژی بازاریابی محتوا در ترافیک ارگانیک وب سایت

طراحی سایت

استراتژی بازاریابی محتوا در ترافیک ارگانیک وب سایت

جذب ترافیک ارگانیک به وب سایت شما، بهترین استراتژی بازاریابی محتوای بلند مدت برای ایجاد وب سایت بسیار سودمند است. این قسمت یکی از سخت ترین ها ست. هنگامی که ترافیک ارگانیک وب سایت را به سمتی هدایت می کنید اصلاحات سریع وجود ندارد که افرادی آن را از طریق جستجو وب و لینک ها پیدا می کنند. در حالی که عجله داشتن برای ترافیک از طریق تبلیغات آنلاین برای افراد بسیار جذاب است و باید بخشی از استراتژی کلی شما را در برگیرد این می تواند اثرات طولانی مدت در ترافیک ارگانیک (رایگان) را نداشته باشد.

اگر به درستی این کار را انجام دهید یعنی ایجاد محتوای با کیفیت ، ترافیک ارگانیک را به وب سایت شما در هفته ها ، ماه ها و سال های آتی را به ارمغان خواهد آورد و این ادامه دار خواهد بود . این نتیجه در رتبه بندی موتورهای جستجو می تواند بالاتر باشد که در نهایت با جریان مداوم بازدیدکنندگان منحصر به فرد پرداخت می شود. این بخش مهمی از یک استراتژی بازاریابی هوشمند در طراحی سایت است.

از آنجا که این کار بسیار مشکل است انجام آن ارزش فراوانی دارد.  رقبا ممکن است از تعهد و صبر را نداشته باشند برای این که انجام دهند در اینجا چند نکته برای رسیدن به هدف افزایش ترافیک ارگانیک در وب سایت ها را برای شما خواهیم گفت.

محتوای با کیفیت در طراحی وب سایت

در حالی که محتوا مهم است و با سایت باید سازگاری داشته باشد کیفیت آن نیز مهم است . محتوای با کیفیت بدان معنی است که برای خوانندگان مفید باشد. این مفید بودن یعنی آموزنده و سرگرم کننده باشد . به عنوان مثال یک پست وبلاگ حاوی نکات گام به گام عملی در مورد چگونگی بهبود عملکرد XYZ خواهد بود این نوع محتوا را افراد به اشتراک گذاری و موتورهای جستجو رتبه دار می شود.

طراحی سایت

وبلاگ مهمان

وبلاگ نویسی مهمان یکی از بهترین راهکارهای بهینه سازی در جستجوگرها SEO است  تنها این مورد نیست که شما انجام می دهید. گوگل ارزش لینک های وبلاگ های مهمان را مشخص نکرده است. با این حال ، همه چیز در جستجوگرها در استراتژی بازاریابی محتوا است . داشتن لینک هایی در وبلاگ مهمان که سایت محبوب است و به شما لینک داده است می تواند فرصتی برای نمایش بیشتر مطالب خود به خوانندگان جدید است و این مورد چیز خوبی است.

  سیستم های مدیریت محتوا ، طراحی وب سایت با CMS

پاسخ به سوالات متداول

یک سایتی به نام Quora در این زیمنه به سرعت رشد کرده است. ایده این سایت این است که یک سوال بپرسید و پاسخ آن را متخصص و به صورت رایگان دریافت کنید. مانیتورینگ  Quora برای دیدن این که آیا سوالات در زمینه کسب وکار شما توسط متخصص پرسیده می شود. پاسخ به آن سوالات می تواند برای شما ارزشمند باشد.

 

ایجاد فایل های YouTube

لینک های ویدئویی YouTube برای سئو و ترافیک بسیار قدرتمند هستند. اگر بودجه ای برای ساخت ویدئو دارید می توانید از این مورد به خوبی استفاده کنید این همان چیزی است که شما در اولویت بندی خود قرار می دهید و آن را انجام دهید. قوانین مربوط به محتوای با کیفیت را دنبال کنید و براساس آن ویدئوهیا آموزنده و مفید بسازید. با تولید ویدئو با محتوای با کیفیت یک گام در طراحی سایت خود جلوتر می افتید و به رقابت برتر با رقبای خود می پردازید.

اجتماعی شدن

در حال حاضر مردم ارسال پست در فیس بوک ، لینکدین، توییتر و … می توانند مقدار زیادی ترافیک را به خود اختصاص دهند. هنگامی یک پست می تواند ترافیک زیادی را به دنبال خود داشته باشد که یک ایده عالی برای حضور طولانی مدت در رسانه های اجتماعی را برنامه ریزی کند . حتما یک شخص برای نظارت بر حساب های رسانه های اجتماعی را تعیین کنید.

این بدین دلیل است که شما می خواهید مطالب و محتوایی را ارسال کنید و با خوانندگان آن ارتباط برقرار کنید که از طریق این رسانه های اجتماعی به شما پیام دهند . بدین ترتیب خوانندگان زیادی را جذب می کنید.

طراحی سایت

ایمیل مارکتینگ

همانطور که توضیح داده شد ایمیل مارکتینگ همچنان یکی از موثرترین راه برای هدایت ترافیک ارگانیک به وب سایت است . در گام نخست یک لیست از ایمیل ها تهیه کنید که می توانید با چندین روش آن را انجام دهید. یکی از بهترین راه ها این است که در طراحی وب سایت یک باکسی را طراحی کنند و هر فردی برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را در آن وارد کند و شما می توانید لیستی از ایمیل ها تهیه کنید.

  افزونه قدرتمتد گرویتی فرم ، شما را از هر فرمی بی نیاز می کند !

ردیت

ردیت مانند پاسخ دادن به سوالات در Quora است شما با شرکت در گفتگوها در Reddit می توانید ترافیک را در سطح بالایی در وب سایت خود جذب کنید. این سایت دارای میلیون ها کاربر در سراسر جهان است و مکالمات مربوط به هر موضوعی است شما می توانید در موضوعات مختلف نظر دهید. لینک های ردیت دارای ارزش بالایی در سئو است و به صورت بالقوه مقدار قابل توجهی از ترافیک ارگانیک را به سایت شما جذب می کند. پس هیمن الان در ردیت ثبت نام کنید و با دیگران تبادل داشته باشید.

صبر

بله ، این کلمه ای است که بسیاری از ما نمی خواهیم بشنویم! ایجاد ترافیک ارگانیک به یک وب سایت یک سرمایه گذاری یک روزه نیست. برای به دست آوردن آن باید زمان و تلاش زیادی کشید. بسیاری از افراد هستند که می خواهد همه چیز آماده و در زمان کوتاه اتفاق افتد. ترافیک ارگانیک می تواند ماه ها و حتی سال ها برای ایجاد ترافیک ارگانیک طول بکشد و محتوای با کیفیت شما برنده شود و این جریان باید مداوم باشد.

اما اگر روش بهینه باشد می تواند بهتر از هر روش دیگری کار کند. برای داشتن ترافیک ارگانیک بالا در وب سایت استراتژی های بازاریابی محتوا را در پیش بگیرید . زمان را برای برنامه ریزی یک استراتژی قوی صرف کنید و در نهایت بهترین روش خواهد بود.

در این مقاله طراحی سایت اسپیناس روش ها را برای داشتن ترافیک ارگانیک به شما عزیزان توضیح داده شد. با این روش ها می تواند ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of