تغییر سایز عکس در وردپرس | طراحی سایت اسپیناس
call_espinas
mobile-call
منـو
تیم تحریریه

تغییر سایز عکس در وردپرس

JPEG

پلاگین های وردپرس برای تغییر اندازه تصاویر به طور خودکار

شما می توانید در سایت ها یا نرم افزار های مختلف ابعاد تصویر خود را تغییر دهید. ولی این کار زمان زیادی از شما می گیرد. ما می توانیم چند پلاگین مختلف را به شما معرفی می کنیم که می توانید حتی به صورت دسته ای یا به صورت خودکار عکس های خود را تغییر اندازه دهید. در مقاله زیر چند نمونه از این پلاگین ها را معرفی می کنیم.

Imsanity

اگر نمی خواهید در مورد تغییر اندازه تصویر فکر کنید یا اگر بسیاری از کاربران مختلف تصاویری را با ابعاد مختلف به طراحی وب سایت شما آپلود می کنند، افزونه Imsanity باید کاملا برای شما انتخاب مناسبی باشد. در تنظیمات پلاگین، می توانید حداکثر عرض یا ارتفاع تصاویر را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید ویژگی تغییر اندازه با سایز بزرگ را برای تغییر اندازه تمام تصاویر موجود انتخاب کنید. من قطعا این افزونه را به هر کسی توصیه می کنم که قبل از بارگذاری مجدد مشکل تغییر اندازه هر عکس را دارد. شما می توانید پلاگین Imsanity را به صورت رایگان دانلود کنید.

Kraken

Kraken یک ابزار فشرده سازی تصویر برتر است که بهترین داشبورد در میان تمام ابزارهایی است که من آزمایش کرده ام. برای آپلود تصاویر و بسیاری از تنظیمات مختلف برای بهترین نتایج، رابط کاربری خوبی را پیدا خواهید کرد.

Kraken

Kraken

JPEG.io

JPEG.io یک نسخه رایگان از ابزار مشابه Kraken است. این افزونه قابلیت فشرده سازی مشابهی را دارد. اما این افزونه فقط برای JPEG است.

  تاریخچه طراحی سایت ( قسمت دوم )

JPEG
WP Smush نسخه رایگان

WP Smush یکی از قدیمی ترین پلاگین های فشرده سازی تصویر است. این یک مزیت خوب در برابر تمام پلاگین های دیگر است، زیرا برای استفاده از یک نسخه رایگان نیازی به ثبت نام وجود ندارد. همچنین دارای گزینه ای برای فشرده سازی خودکار تصاویر تازه آپلود شده است، پس وقتی یک پلاگین تنظیم می شود، می توانید ابعاد آن تصویر را فراموش کنید چون تمام کار را برای شما در پس زمینه انجام خواهد داد. متاسفانه، نتایج فشرده سازی آن یکی از بدترین نتایج پلاگین هایی با نسخه رایگان بود، بنابراین من توصیه نمی کنم از آن استفاده کنید. شرکت طراحی سایت آنها در سایت خود اعلام کرده است که نسخه حرفه ای بسیار بهتری قرار است در سایت خود قرار دهند، بنابراین در بروز رسانی بعدی می توانید آن را دریافت کنید.

WP Smush

WP Smush

 

TinyPNG

تصویر هایJPEG و PNG خود را با TinyPNG فشرده کنید
این افزونه ابزار فشرده سازی TinyPNG آنلاین، بسیار ساده ای است. تنظیمات کمتری دارد و اساسا از جعبه کار می کند. همه تصاویر جدید آپلود شده نیز می توانند به صورت خودکار فشرده شوند، بنابراین شما می توانید پلاگین را فعال کرده و کار برای ابعاد تصویرتان را فراموش کنید.

TinyPNG

 

ShortPixel

ShortPixel به تنهایی یکی از بزرگترین شگفتی های وردپرس است. با تنظیمات توصیه شده به طور پیش فرض، بهترین نتایج فشرده سازی بین افزونه های وردپرس را دارد و همچنین دارای یک گزینه مهمی است. این گزینه برای عکاسان یا هر حرفه ای دیگر است که نیاز به تصاویر با کیفیت بسیار بالا دارند و نمی توانند با از دست دادن کیفیت تصویر خود کار کنند.

  طراحی سایت در فلاورجان

 

ShortPixel

 

Imagefy

Imagify یک پلاگین است که توسط نویسندگان پلاگین معروف WP ساخته شده است. پس از ثبت نام، چند گزینه واضح وجود دارد که شما باید آن ها را انتخاب کنید. برای بهترین فشرده سازی کلی و کیفیت تصویر، گزینه ای وجود دارد، و آن هم انتخابی است، مس توانید آن را انتخاب کنید. یک چیز خوب در تنظیمات نیز وجود دارد و آن هم یک گزینه برای داشتن یک پوشه جداگانه برای تصاویر اصلی است، برای اینکه تصویرتان با تصاویر فشرده اشتباه گرفته نشود.

Imagefy

 

 

بهینه ساز تصویر EWWW (نسخه رایگان)

EWWW Image Optimizer تنها افزونه ای بود که به من خطا داد. ابتدا، من آن را در میزبانی خود امتحان کردم و یک خطا گرفتم که EWWW Image Optimizer نیاز به کلید exec یا API دارد. دفعه بعد من پلاگین را در سایت وردپرس محلی خود امتحان کردم و باز هم خطا دریافت کردم. من دستورالعمل نحوه نصب آن دنبال کردم و پلاگین در نهایت برای تست آماده شد و تنها یک گزینه lossless وجود داشت که نتیجه بهتری برای من داشت. شما هم می توانید آن را تست کنید

افزونه های بیشتری وجود دارد که شما می توانید با آن ها تصاویر خود را تغییر اندازه دهید. فقط باید افزونه را نصب کرده و با آن افزونه کار کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of