mobile-call
منـو

۷ تکینیک برای گرفتن ترافیک برای نمونه کارهای طراحی سایت

امروز مقاله ای را ترجمه کرده ایم که نکات مهمی در گرفتن ترافیک را بیان می کند

شما مطلع هستید که با این ترفندها و تکینک ها می توانید در موتورهای جستجوگر بیشتر دیده شوید:
خب، حالا شما یکی از بهترین تم های وردپرس را پیدا کرده اید و برای خود طراحی سایت انجام داده اید. یک سایت فوق العاده با آخرین ترفند های می توانید یک وب سایت را برای بازدید کننده های خود داشته باشید. این زمان اتفاق می افتد که افراد سایت شما را ببینند و در غیر این صورت شما وقتتان را تلف کرده اید.
نگران نباشید. با این مقاله شما به سادگی در مسیر افزایش رتبه گوگل قرار می گیرد و سایت شما بازدید کننده بسیاری خواهد داشت. و تضمین اینکه مشتریان بالقوه به راحتی می توانند سایت شما را پیدا کنند.

گام اول: اشتراک گذاری مطالب

مطالب به عنوان یک دارایی برای وب سایت شما خواهند بود و می توانند برای جذب ترافیک و لینک از سایت های دیگر موثر باشد. شما می توانید از وبلاگ های دیگر برای نمایش وب سایت خود استفاده کنید. از این رو وب سایت شما یک بوم خلاقانه می شود و برای شروع می توانید با یک جستجوی ساده مانند در گوگل برای پیدا کردن سایتی از مطالب خود شروع کنید.

بیشتر بخوانید :   میزبان های وب در طراحی سایت

گام دوم: دسته بندی مطالب

از وب سایت خود را به عنوان یک کتابخانه درست کنید مطالب را به صورت دسته بندی در سایت را قرار دهید تا مخاطب بتوانند به راحتی به مطالب دسترسی داشته باشد. مطالب دسته بندی را با طرح ها ، موضوعات و رنگ بندی از هم متمایز کنید.

گام سوم: نقد خوشایند

بررسی محتوای ایجاده شده توسط کاربر بر روی سایت شما می تواند یک مزیت بسیار بزرگ باشد. به خصوص اگر شما با استفاده از کدهای خاص به صورت نشانه گذاری به کاربران این اجازه را می دهد که محتوا را بررسی کنند. شمامی توانید به راحتی درنتایج جستجو گوگل نمایش داده شوید و به کاربران این اجازه را بدهید که از سایت شما بازدید کند.

گام چهارم: منحصر به فرد باشید

هر صفحه در طراحی سایت شما نیاز به عنوان منحصر به فرد ، آدرس و محتوا دارد. این در حالی است که با کمی فنی بودن می توانید یک امتیاز مهم برای تعیین صفحات خود در گوگل داشته باشید و این ارزش را به صفحه اول خود بدهید تا از صفحات دیگر شما متمایز گردد.

گام پنجم : کمک بگیرید

هنگامی که شما برای یک درخواست خاص ، بسیاری از سایت های مفید در وب جستجو می کنید مثلا MOZ و یا انجمن های گوگل و بسیاری از سایت های دیگر به شما کمک می کند و اگر می خواهید تخصصی سوالاتی در مورد سئو داشته باشید باید به صورت حرفه ای به شما کمک شود می توانید از لیست های معتبر MOZ برای کمک گرفتن استفاده کنید و به راحتی به سوالات شما در مورد سئو پاسخ داده شود.

بیشتر بخوانید :   طراحی سایت با 99 هزار تومان ممکن است ؟

گام ششم: عجله کنید

سایت هایی که رتبه بهتری دارند را گوگل برای شما مشخص کرده است . تکنیک های بسیاری برای سرعت بخشیدن به سایت شما وجود دارد. در اولین قدم برای سئو باید تصاویر سایت شما فشرده سازی شود. می توانید به برخی از ابزار های فشرده سازی با در نظر گرفتن کیفیت و اندازه از آنها استفاده کنید. گوگل و کاربران حتما از شما به خاطر این کار تشکر خواهند کرد. برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله های مربوط به چگونگی بهینه سازی تصاویر و عملکرد بهتر آن را بخوانید.

گام هفتم : دستور العمل ها

گوگل مجموعه ای از دستوالعمل ها را برای وب مستر ها منتشر کرده است که به شما کمک می کند تا برای بهینه سازی تخلفی مرتکب نشوید. این دستورالعمل های گوگل می تواند رتبه بندی سایت و هم در طراحی سایت شما تغییر دهد .

منبع مقاله

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of