15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر | طراحی سایت اسپیناس وب
call_espinas
mobile-call
منـو

15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر

15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر

15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر

امروز در طراحی سایت اسپیناس وب می خواهیم در مورد سئو و بهینه سازی مقاله ای را برای شما ترجمه کنیم که موضوع آن 15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر است . شما با این 15 نشانه می توانید بهینه سازی و سئو سایت خود را بهتر کنید و طراحی سایت بهینه ای را داشته باشید.

15 نشانه که شما نیاز دارید برای سئو در موتورهای جستجوگر

در ادامه نشانه هایی که به شما آشکار خواهد ساخت که سئو و بهینه سایت خود را ارزیابی کنید:

 1. شما چه اهداف برای سایت خود در نظر دارید و برای ردیابی این اهداف چه کارهایی انجام می دهید.

آیا می دانید چگونه می توانید بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهید؟ چگونه می توانید بازدیدکنندگان را برای خرید به وب سایت خود دعوت کنید؟ برای این که کسب و کار موفقی باشید باید اطلاعات را از طریق سئو در دسترس کاربران قرار دهید.

 1. شما یک هفته ترافیک سایت خود را تجزیه و تحلیل و بررسی کنید.

طراحی سایت را چگونه انجام دهید؟ نرخ ترافیک وی سایت را چگونه افزایش دهید؟ یکی از اصول مهم در وب سایت های موفق این است که داده ها و ترافیک وب سایت را به طور منظم تجزیه و تحلیل کنید. یکی از اهداف مهم عملکرد وب سایت شما در بازاریابی دیجیتالی است.

 1. با شماره تماس هایی که وب سایت دریافت می کنید.

یکی از فرصت هایی که می توانید استفاده کنید شماره تماس هایی است که کاربران در سایت شما ثبت نام می کنند . این شماره تماس ها برای بازاریابی دیجیتال موثر خواهد بود.

 1. شما با استفاده از محتوای یکسان و مشابه که در صفحات مختلف وب سایت قرار می دهید.

به تازگی الگوریتم های گوگل ، محتوای وب سایت هایی که مشابه هم هستند را جریمه می کند. برای هریک از صفحات وب محتوای منحصر به فرد و اصلی قرار دهید و از کپی محتوا به شدت جلوگیری کنید.

 1. شما از کلمات کلیدی مشابه ای که بارها در صفحات وب سایت از آن استفاده می کنید.

در صفحات مختلف وب سایت کلمات کلیدی را تکرار کنید. تکرار بیش از حد کلمات کلیدی باعث سردرگمی گوگل خواهد شد.

 1. صفحات فرم یا صفحات لندینگی در سایت خود تست نمی کنید.

فرم هایی را برای صفحات سایت طراحی کنید. کوتاه بودن فرم ها می تواند تعداد ارسال ها را بیشتر کند. همچنین لندینگ هایی طراحی کنید که کاربران به راحتی بتوانند محتوای آن را به راحتی بررسی کنند. با این کارها سایت شما حالتی پویا خواهد داشت و یک گام در بازاریابی دیجیتالی می توانید از رقبا جلوتر باشید.

 1. شما نمی دانید کدام یک از لینک های ورودی به سایت شما فعال است.

یکی از عامل مهم در موتورهای جستجوگر لینک های ورودی با کیفیت است. برای بهینه سازی سایت می دانید که تعداد لینک های ورودی به طور منظم باید باشد. لینک های ورودی ضعیف می تواند صدمه هایی در نتایج موتوهای جستجوگر داشته باشد.

 1. وب سایت شما در گوگل پلاس و لوکال حاضر نیست.

گوگل پادشاه بلامنازع در جستجو است . لوکال و گوگل پلاس می تواند یکی از ابزارهای مهم در موتور های جستجوگر باشد. با این ابزارها می توانید رتبه های خوبی را در موتورهای جستجوگر داشته باشید.

 1. شما ایده ای برای لینک های شکسته ندارید و در نتیجه اشتباهات رخ می دهد.

به طور منظم صفحات وب سایت خود را چک کنید. اگر لینک های خراب می تواند آسیب جدی به وب سایت شما بزنند. کاربران برای ورود به یک صفحه با “ارور 404 صفحه یافت نشد ” روبرو می شوند. این صفحات هم توسط گوگل هم کراول نمی شود.

 1. شما نمی دانید کاربران با موبایل یا تبلت از سایت شما بازدید می کنند.

بازدیدکننده های سایت به طور افزاینده از گوشی موبایل یا تبلت برای بازدید استفاده می کنند. نرخ استفاده از گوشی همراه برای مشاهده وب سایت و جستجو افزایش یافته است. بسیاری از کسب و کارها برای این که نیازهای مشتریان خود را کم کنند تنظیمات مناسبی را برای کاربران و بازدیدکننده های خود در نظر گرفته اند.

 1. تگ ها و برچسب هایی که در سایت استفاده می کنید از سایت های دیگر کپی کرده اید.

کلمات کلیدی بعنوان تگ های سایت در مدت طولانی می تواند یک استراتژی خوب برای موتورهای جستجوگر است. تگ ها به عنوان یکی از ابزارهای مهم در موتورهای جستجوگر هستند. همچنین این تگ ها در موتورهای جستجوگر باعث رتبه های خوب وب سایت شما می شود.

 1. در وب سایت شما سایت مپ XML ندارد.

یک نقشه سایت XML یک روش ساده و موثر برای موتورهای جستجوگر است .هنگامی که خزنده های گوگل صفحات سایت شما را کراول می کنند سایت مپ یکی از شاخص های مهم در موتورهای جستجوگر است. باید این را در نظر بگیرید که سایت مپ XML متفاوت از سایت مپ HTML است.

 1. سرعت سایت شما پایین است.

نقل قولی از گوگل ” گوگل با سرعت وسواس دارد” است. سرعت یکی از فاکتورهای مهم رتبه بندی در موتورهای جستجوگر است. اگر سایتی آهسته ، کند برای کاربران باشد. توسط گوگل جریمه می شود و در رتبه های موتور جستجوگر هم نمایش داده نمی شود.

 1. عکس های سایت شما تگ Alt یا تگ H هدینگ ندارد.

تگ های  Alt  بهش ما اجازه می دهد که یک متن توصیفی برای عکس ها و تصویر خود اضافه کنید. تگ Alt یک بخش مهم در موتورهای جستجوگر خواهد بود . همچنین شما باید برچسب ها و تگ های (H1,H2,…,H6) در متن ها استفاده کنید. این تگ ها در محتوا برای موتورهای جستجوگر مهم است و کاربران این تگ ها را در موتورهای جستجوگر سرچ می کنند. پس هر دو تگ در طراحی سایت بسیار ضروری و حیاتی است.

 1. URL سایت شما قشنگ و خوب نیست.

بهترین سئو در موتورهای جستجوگر این است که آدرس دامنه شما کوتاه و راحت برای کاربران باشد که به راحتی بتوانند در آدرس مرورگر تایپ کنند. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی را در ساختار آدرس دامنه خود استفاده کنید. این امر یک بخش مهم در سئو و طراحی وب سایت است. کارشناسان و متخصصین در این حوزه بر این باورند که در طراحی سایت ، توسعه و بهینه سازی با کلمات کلیدی ارتباط تنگاتنگی را باهم دارند.

  10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم

منبع مقاله

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of