10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم | طراحی وب سایت
call_espinas
mobile-call
منـو

10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم

10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت

10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم

الگوریتمی که گوگل برای سئو طراحی سایت ها ارائه میکند دائم در حال تغییر است تا به افرادی که با سرچ کلمات به دنبال رسیدن به مطالب خاصی هستند کمک کند و بهترین نتیجه را داشته باشند ولی چیزی که واضح اسست این است که سئو داخلی ثابت است معمولا تکنیک های خودش را دارد هرچند همین سئو هم گاهی تغییر میکند.

10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم

در بخش قبلی 5 روش اولیه و مهم این سئو را توضیح دادیم در این بخش ادامه موارد را بهم بررسی میکنیم.

6 – بهینه سازی و سئو تصاویر

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که سئو تصاویر چی؟ گذاشتن نام مناسب با تصویر و داشتن نام با کلمه کلیدی پر جستجو در گوگل باعث میشود که افراد هنگام جستجو تصاویر مرتبط بتوانند سایت شما را پیدا کنند که این خود یعنی جذب بازدید کننده. خیلی از مواقع افراد از گذاشتن نام مناسب برای تصاویر کناره گیری میکنند و فقط به سئو مطالب توجه میکنند که این خود یک اشتباه بزرگ در سئو سایت است. سعی کنید حداقل یک عکس مرتبط با موضوع در نوشته های خودتان داشته باشید و این تصویر دارای نام شامل عنوان مطلب شما باشد.

نکته دیگر درباره تصاویر رعایت حجم مناسب است. حجم تصاویر را کم کنید.قبلا در مورد اینکه چه گونه این کار را انجامک دهید خیلی صحبت کرده ایم میتوانید به مقالات قبلی سایت مراجعه کنید.

روش دیگر در سئو عکس ها استفاده از کش تصاویر است.کش باعث میشود کاربر شما اگر امروز وارد سایت شده است و تصاویر را دیده است دیگر نخواهد برای مشاهده تصاویر زمان زیادی را صرف کند و دیتا مربوط به تصاویر را از میانه را دریافت کند

  طراحی سایت ساختمانی

7 – رعایت تعداد کلمات در هر صفحه

صفحاتی که از تعداد کلمات کمی استفاده کرده اند مورد توجه گوگل نیستند. صفحه از لحاظ گوگل قوی و قابل قبول است که حداقل شامل 300 کاراکتر باشد. مطلبی که بالای 300 کاراکتر است از لحاظ گوگل دارای اعتبار علمی و مفید است.

زمانی که شما در حال تگ کردن داخل مطالبتان هستید مسلما گوگل از نحوه نوشتار عدم تکراری بودن و لینک هایی که به سایت های علمی و معتبر داده است میتواند اعتبار یک سایت را تشخیص دهد و حتما متوجه سایت هایی که با یک مطلب کوتاه و تکراری سعی در گنجاندن کلمات کلیدی خود برای بالا اومدن سایتشان هستند میشود.

اگر سایت شما توانایی نوشتن مقالات بالای 1000 کاراکتر است حتما این کار را انجام دهید!

8 – لینک های داخلی

هنگام نوشتن مطالب اگر جایی از مطالب قدیمی تر حرفی به میان آمده است حتما آن را به آن صفحه لینک کنید این کار باعث میشود بازدید کننده شما بین صفحات حرکت کند و در سایت شما باقی بماند که این برای سئو شما خیلی مفید است.

اگر به دنبال رسیدن به سئو بالا در یک یا دو کلمه خاص هستید حتما با این کلمات لینک داخلی داشته باشید.زنجیره لینک های داخلی میتواند در سئو سایت شما خیلی مهم باشید این را هم فراموش نکنید که در نهایت 3 لینک داخلی داشته باشید در صفحات سایتتان

  طراحی سایت فروشگاهی چرا و چگونه

9 – لینک خارجی

حتما شنیده اید که میگن به سایت های دیگر لینک ندهید اعتبار سایت پایین می آید و برای سایتتان خوب نیست ولی من این حرف را کاملا رد میکنم. لینک های خارجی یک سری قواعد دارند که اگر رعایت شود باعث افزایش اعتبار سایت شما میشود.

اول از همه این که به سایت هایی که لینک میدهید باید از لحاظ محتوا با شما یکسان باشند یا حداقل اون صفحه ای که نوشته اید با آن صفحه ای که لینک کرده اید مرتبط باشد.

دوم اینکه سایتی که به آن لینک میدهید باید یک سایت معتبر باشد.اگر به سایتی با اعتبار پایین لینک بدهید از ارزش سایت شما هر روز کمتر میشود و سایت شما هم مانند آن کم اعتبار میشود.

سوم اینکه برای لینک های خارجی خاصیت nofllow را فراموش نکنید.تا اگز اون سایت یک سایت نا معتبر هم باشد تاثیری روی سایت شما نگذارد

10 راه کلیدی برای افزایش سئو داخلی در طراحی سایت – قسمت دوم

10- مطالب جذاب بنویسید

یکی از مهمترین کارها در جذب مخاطب داشتن مطلب جذاب و مفید است. این مهمترین نکته است شما مخاطبانی داشته باشید که در سایت شما بمانند و تایم حضورشان در سایت طولانی باشد. این را بدانید که سایت میزان حضور افراد در سایت شما را بررسی میکنند

مطالب این دو بخش را رعایت کنید تا متوجه شوید که شما یخیلی زود بعد از گذشت یک مدت در نفرات اول گوگل قرار دارید.

با طراحی سایت اسپیناس همراه باشید.

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of