mobile-call
منـو

۱۰ راه افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما

۱۰ راه افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما

امروز در طراحی سایت اسپیناس در خصوص نکات و راه روش هایی برای افزایش ترافیک وب سایت شما گفته میشود

۱-وب سایت رو برای گوگل بهینه کنید :

تقریبا میشه گفت که همه از این نکته اگاهی دارند ولی باز هم خیلی ها نسبت به آن بی اهمیت اند و سعی میکنند با هزینه ای کمتر سئو در طراحی سایت  را به نوعی انجام ندهند. استفاده از قالب های آماده و به طور کلی کاهش هزینه های طراحی وب سایت ، باعث کاهش بازدیدکنندگان و در نتیحه  درصد موفقیت شما میشود.

گوگل حدود ۷۰ درصد بازار موتور های جست و جو و بازدیدکنندگان   رو در اختیار داره و اگر سئو رو با پشتکار و نکاتی که در جلسات با تیم ما گفته میشه انجام بدید حتما در این نکته موفق خواهید شد.

۲: چرا فقط گوکل ! یاهو و بینگ یادتون نره :

خیلی ها وقتی وب سایت رو تحویل میگیرن فقط ان را به گوگل معرفی میکنند و اصلا به معرفی سایت به یاهو و بینگ فکر هم نمیکنند. طبق یک آمار در ایالات متحده ( که البته خانه ی بینگ هم هست ) ترافیک وارده شده از بینگ ¼ گوگل بوده

در کشور ما مطمئنا این آمار کمتر خواهد بود ولی نکته ای که من میخوام بگم اینه چرا وقتی زحمتی آنچنانی نداره این کارو نمیکنید ؟

  آیا هاست بر روی سئو سایت تاثیر دارد؟

۳: اضافه کردن وبسایت به chrome web store :

این روش یک روش بسیار ساده برای افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان  و ترافیکه که حتی خیلی از وب مستر ها از اون اطلاعاتی ندارند. البته برا ما تحریمه L

۴:رسپانسیو فراموش نشود :

در حال حاضر ترافیک بازدیدکنندگان  وبسایت ها در تلفن های هوشمند و تبلت ها هر روز در حال افزایش است  به طوی که توجه نکردن به موضوع رسپانسیو تقریبا غیر ممکن است. پس به هیچ عنوان رسپانسیو بودن سایت رو با بی توجهی رد نکنید . در حال حاضر ۴۰ درصد کاربران با گوشی ها همرا وارد اینتر نتی میشوند و بهزودی درصد آنها از استفاده کنندگان کامپیوتر های شخصی پیشی خواهد گرفت.

۵ : پس از راه اندازی و طراحی وبسایت و موفقیت آن app  فراموش نشود :

آیا میدانستید روزانه ۱۵ میلیون نفر به جمع کاربران اندروید اضافه میشوند ! خوب همین یک نکته کافیه تا فکر اپلیکیشن موبایل رو به برنامه هاتون وارد کنید. الیته نباید تو این کار عجله کنید بهتر است  پس از راه اندازی وبسایت و جذب تعداد کافی کاربر ، اپلیکیشن ها رو تو برنامتون قرار بدید.

عجله در این کار و به طور کلی در کسب و کار مجاری باعث موفقیت نمیشود ! حتی اگر هزینه بیشتری بکنید.

ادامه دارد ….

  طراحی سایت ارزان در تهران

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of