call_espinas
mobile-call
منـو
Avatar

نقش وبلاگ در طراحی سایت

طراحی وب سایت

وبلاگ در طراحی سایت

بیشتر شرکت های طراحی سایت، پس از این که وب سایتی را برای مشتریان ایجاد کردند، به آن ها پیشنهاد می دهند که برای وب سایت خود یک وبلاگ در نظر بگیرند و مقالات خود را در آن قسمت بارگذاری کنند.

داشتن بخشی تحت عنوان وبلاگ برای طراحی سایت می تواند بسیار مفید واقع شده و در واقع سهم اصلی در بهینه سازی موتورهای جستجو را بر عهده دارد.

متن هایی که مرتبط با موضوع اصلی وب سایت هستند می توانند نقش زیادی در به دست آوردن رتبه های بهتر توسط وب سایت داشته باشند.

بهتر است در این وبلاگ در طول فواصل زمانی مشخص و کوتاهی مقاله های با کیفیتی قرار گرفته و به این ترتیب وب سایت آپدیت شود.

طراحی وب سایت

ویژگی های مقالات وبلاگ

مقالاتی که در وبلاگ بارگذاری می شوند دارای چندین ویژگی هستند، که بهتر است همه موارد رعایت شود.

منحصر به فرد بودن مقاله؛ مقالات موجود در طراحی وب سایت، بایستی حتما جدید و با کیفیت نوشته شوند. در نوشتن آن ها به هیچ عنوان نباید متن از مقالات سایر وب سایت ها کپی شود. می توان از مقالات زبان انگلیسی استفاده نموده و ترجمه آن ها را در وب سایت قرار داد.

  پکیج طراحی سایت

تعداد کاراکترهای مقاله؛ این مقالات بهتر است حداقل از 300 کاراکتر تشکیل شده باشند، کمتر از این تعداد، معمولاً از طرف افزونه های سئو قابل قبول نمی باشد.

داشتن لینک ها یا پیوند؛ لینک ها در مقالات بسیار مهم بوده و توسط موتورهای جستجو پیگیری می شوند.

به طور کلی بایستی سعی نمود مقالاتی برای بخش وبلاگ انتخاب شود که کیفیت بالایی داشته باشند. این مقالات می توانند تعداد بازدید کنندگان وب سایت را بالا برده و در نتیجه در بهبود دادن رتبه وب سایت نقش بسزایی داشته باشند.

سئوی طراحی سایت در همه وب سایت ها به خصوص وب سایت های فروشگاهی مهم بوده، و می تواند فروش را ارتقا دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of