mobile-call
منـو
تیم تحریریه

نرم افزار های گرافیکی در طراحی سایت

pillar-01

نرم افزار های گرافیکی در طراح سایت

در دنیای طراحی سایت امروز نرم افزار های گرافیکی جزء لاینفک طراحی وب سایت است . این نرم افزار ها پتانسیل زیادی برای بهبود بخشیدن به گرافیک وب دارند .

در این مقاله به بررسی نرم افزار های گرافیکی برای طراحی سایت می پردازیم .

cs6-splash1

نرم افزار  photoshop

یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های ویرایش عکس است . این نرم افزار توسط شرکت adobe طراحی شده و یکی از اولین ترین نرم افزار های این شرکت می باشد . این نرم افزار بسیار قدرتمند و معروف است حتی این نرم افزار به قدری محبوب است که کمتر کسی است که با این نرم افزار کار نکرده باشد .

با استفاده از این نرم افزار قوی می توان به راحتی بنر ، عکس ها و … وب را طراحی کنیم و در آخر می توان خروجی مناسب برای سایت گرفت .

نرم افزار illustrator

این نرم افزار یکی دیکر از محصولات شرکت adobe است . با استفاده از این نرم افزار می توانیم تصاویر وکتوری یا برداری طراحی کنیم .

در کل دو نوع عکس در طراحی وب سایت وجود دارد . عکس پیکسلی و برداری . عکس پیکسلی به عکس های معمولی گفته می شود که واحد تشکیل دهنده آن پیکسل است . این نوع عکس با کوچک و بزرگ شدن سایز آن کیفیت آن دچار افت می شود .

  رنگ ها در طراحی سایت و CSS

عکس های برداری به عکس هایی گفته می شود که با استفاده از بردار تشکیل شده است به عبارت دیگر این تصاویر با استفاده از مختصات طراحی می شود . این عکس ها با کوچک و بزرگ شدن افت کیفیت ندارند . که یک ابزار بسیار مناسب برای طراحی لوگو برای طراحی سایت است .

نرم افزار after effect

موشن گرافیک و تصاویر متحرک در طراحی سایت بسیار تاثیر گذار و زیبا هستند . یکی از معروف ترین نرم افزار ها برای طراحی موشن گرافیک adobe after effect است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند طراحان وب سایت می توانند موشن گرافیک های زیبایی را طراحی کنند .

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of