۰۲۱-۴۵۳۷۱ 0 اسپیناس وب اسپیناس وب

نمونه کارها

نحوه نمایش یا مخفی کردن ابزارک در وردپرس

نظاره گر پیشرفت کسب و کار خود باشید ، وقتی اسپیناس وب جرئی از تیم شما می شود

نحوه نمایش یا مخفی کردن ابزارک در وردپرس

در این مقاله طراحی سایت اسپیناس وب می خواهیم در مورد نحوه نمایش یا مخفی کردن ابزارک در وردپرس برای شما عزیزان توضیحاتی دهیم. ابزارک ها یا ویجت ها موارد قدرت در وردپرس هستند که می توانید طراحی سایت با ویجت های مختلف را گسترش دهید. در این مقاله نحوه نمایش دادن یا مخفی کردن  ویجت ها در صفحات خاص وردپرس شما راهنمایی خواهیم کرد تا این موارد را انجام دهید که چگونه می توانید ویجت ها را پنهان یا آشکار کنید. ویجت ها در طراحی سایت وردپرس یکی از شاخص های مهم هستند که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

طراحی سایت

نصب و فعالسازی پلاگین  Widget Context

برای نمایش یا مخفی کردن ابزارک ها در وردپرس یک ابزار قدرتمندی به نام  Widget Context وجود دارد که شما می توانید این پلاگین را دانلود کنید و سپس به نصب و فعالسازی آن اقدام نمائید که در مقاله های قبلی درباره نصب و راه اندازی پلاگین های توضیح کامل داده شده است. پس از فالسازی، باید از صفحه ابزارک ها بازدید کنید . روی هر ویجت یا ابزارکی که می خواهید نمایش داده شود یا پنهان شود کلیک کنید تا تنظیمات را انجام دهید. بخش جدیدی از محتوای ابزارک را مشاهده خواهید کرد.  تنظیماتی که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

طراحی سایت

 

کارکرد پلاگین  Widget Context

افزونه  Widget Context به شما این امکان را می دهد که ویجت ها را به راحتی در پست ها ، برگه ها ، بایگانی ، آرشیو و موارد دیگر انتخاب کنید. به راحتی و سادگی می توانید پنهان شدن یا آشکار شدن ویجت و ابزارک را انتخاب کنید. همچنین می توانید ابزارک ها را روی URL های خاص نمایش داده شود یا این که مخفی گردد. به سادگی می توانید این تنظیمات را ویجت داشته باشید. فراموش نکنید که پس از این که تغییرات را انجام دادید روی دکمه ذخیره کلیک کنید. سپس به وب سایت خود مراجعه کنید تا تغییرات انجام شده را مشاهده کنید.

این پلاگین را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

افزونه  Widget Context

 

درگ کنید مشاهده بستن پخش
mobile-call
0%
۰۲۱-۴۵۳۷۱
۰۲۱-۸۸۸۹۰۱۶۵
واحد فروش