mobile-call
منـو

چگونه میتوان یک سایت حرفه ای و ارزان داشت

امروزه یک طراحی سایت ارزان و فوری  کیفیت پایینی دارند. همیشه کارفرمایان جذب شرکت هایی میشوند که کار طراحی سایت کیفیت بالایی داشته باشد ودر کنار آن قیمت مناسبی داشته باشد همکاری کنند..بیشتر شرکت ها برای اینکه مشتری بیشتری داشته باشند از کار خود میزنند وکیفیت پایین می آید تا هزینه کمتری برای کار فرمایان داشته باشد تا با این کار به سود کارفرمایان انجام داده باشند.

طراحی سایت در طراحی سایت اسپیناس به چه نحوی انجام میشود؟

کیفیت در شرکت طراحی سایت اسپیناس کیفیت بالا وخوبی دارد در مرحله اول باید جلسه ای در رابطه با اطلاعات در مورد خدمات شرکت جلسه ای تشکیل میشود.ودر این مرحله اگر مشتری راضی بود برای شروع پروژه یک قرارداد در طراحی سایت اسپیناس با تمام اطلاعات سایت و خدمات مورد ارائه برای امضا طرفین تنظیم میکنیم. بعد از این مرحله باید یک گرافیست باشد تا  طرح مورد نظر یا تمام طرح های سایت را انجام بدهد تعداد زیادی طرح زده میشود تا یکی از ان طرح ها مورد قبول واقع شود ومرحله بعد بخش فنی ان میباشد که بعد از تایید کارفرما سایت فعال میگردد.

ارائه خدمات طراحی سایت ما به چه شکل است؟

 

خدماتی که ما در طراحی سایت ارائه میدهیم به این شکل است

بعد از تمام شدن پروژه ما یک کلاس اموزشی برگزار میکنیم  برای مدیریت کردن سایت انجام میدهیم که در این جلسه برای تغییر دادن مطلب ها و عکس در سایت ویکسری استاندارهایی که برای پست کردن مطالب رعایت کرد اموزش داده میشود.

  css در طراحی سایت

وما همیشه از ابتدای قرارداد یک تیم پشتیبانی برای شما در نظر میگیریم که اگر شما با مشکلی برخورد کردید در کمترین زمان ان را  حل میکنیم تا مشکلی در طراحی سایت نداشته باشید.

ویژگی که در طراحی سایت اسپیناس طراحی سایت وجود دارد داینامیک بودن ان است درطراحی سایت اسپیناس طراحی سایت کپی دیده نمیشود دران برنامه نویسی انجام میشود

 

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of