طراحی وب سایت و طراحی سایت املاک و نکات مورد نظر در طراحی آن
call_espinas
mobile-call
منـو

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت

امروزه طراحی سایت املاک طرفدارانی در حیطه فعالیت خود پیدا کرده است. در طراحی سایت املاک مشخصه های مختلفی را باید مورد توجه قرار داد. مهمترین ویژگی آن، مشخص کردن آمار بازدید کننده های سایت است  و همچین از چه مناطق جغرافیایی، از وب سایت بازدید می کنند.

در طراحی سایت املاک که بازدیدکننده و کاربران مختلفی که برای یافتن املاک مورد نیاز خود سر و کار دارند باید دسترسی راحت برای یافتن ملک خود را به کاربران بدهد.

جستجوی قوی

در  وب سایت املاک برای کاربران برای خرید و فروش یا رهن و  اجاره املاک جستجوی می کنند در کوتاه ترین زمان به خواسته مورد نیاز خود دست یابند. جستجوی باید به مواردی از قبیل متراژ مدنظر، قیمت ، مناطق و دیگر امکانات را داشته باشد تا کاربر به راحتی به ملک مورد نطر خود دست یابد .

نوشتار ساده و خوانا در طراحی سایت املاک

اگر می خواهید که کابران به راحتی با سایت ارتباط برقرار کنند و محتوای سایت را بررسی کنند .

باید طراحی سایت به صورت نوشتاری ساده و خوانا باشد .

بهترین پیشنهاد برای خوانا بودن سایت استفاده از زمینه سفید با رنگ نوشتاری مشکی است که به راحتی کابران بتوانند محتوای سایت را مطالعه کنند.

  طراحی سایت پزشکی

واکنشگرا بودن وب سایت

یک وب سایت باید در وهله اول واکنش گرا (ریسپانسو) باشد چون بیش از 30% ، از کاربران از طریق تلفن همراه خود وارد سایت می گردند و از سایت بازدید می کنند.

در صورتی که سایت واکنش گرا (ریسپانسو) نباشد برای کاربر خسته کننده خواهد بود و در نتیجه آمار بازدید کننده از سایت پایین خواهد آمد.

سیستم ثبت نام برای وب سایت

یک سیستم ثبت نام برای کاربران طراحی گردد که کاربر وارد پنل عضویت خود شود و امکان جستجوی تمامی خواسته های مورد نیاز را داشته باشد و بعد از آن، ملک مدنظر کاربر پیدا شد بصورت ایمیل به کاربر اطلاع دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of