تجویز لینکدین برای بیزنس شما | طراحی سایت اسپیناس وب | سئو و بهینه سازی
call_espinas
mobile-call
منـو

تجویز لینکدین برای بیزنس شما

تجویز لینکدین برای بیزنس شما

در این مقاله طراحی سایت اسپیناس وب می خواهیم در مورد لینکدین صحبت کنیم و برای طراحی سایت و لینکدین توضیحاتی دهیم و تجویز لینکدین برای بیزنس شما داشته باشیم.

لینکدین چیست؟

یک سوال ساده در ابتدا مطرح می کنیم که لینکدین چیست؟ شاید این سوال ساده در ذهن بسیاری از افراد باشد که حتی در مورد لینکدین اطلاعات زیادی نداشته باشند و حتی ندانند لینکدین چیست؟

در دنیای پر از تکنولوژی امروز که هر روز اتفاقات در حوزه آی تی اتفاق می افتد و بسیاری از بیزنس ها درگیر خود می کند شبکه های اجتماعی است که باعث رونق در بسیاری از بیزنس ها شده است. با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانند اطلاع رسانی در مورد طراحی سایت که انجام شده داشته باشند و از این طریق فروش محصولات و خدمات خوبی را به مشتریان ارائه کنند.

شبکه ای اجتماعی به نام لینکدین وجود دارد که مخصوص بیزنس های حرفه ای است در سال 2002 این شبکه اجتماعی راه اندازی شد. در سال 2016 بیشترین مخاطبان بیزنس را به خود جذب کرده است و کاربران فعالی دارد که بیزنس خود را با این شبکه اجتماعی رونق داده است. لینکدین برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر کاملا بیزنسی است و در آن فقط در مورد بیزنس ها و کسب و کارها صحبت می شود.

  بک لینک رایگان بگیرید - طراحی سایت

علاوه بر تبلیغات بیزنس صاحبان شغل می توانند نیروی کار خود را از طریق پیدا کنند. همچنین به هر شرکت این امکان را می دهد که برای بیزنس خود یک صفحه ای ایجاد کند و این صفحه به معرفی بیزنس و شرکت خود باشد. پس تمامی بیزنس ها می توانند زمینه کاری و فعالیت خود را برای عموم به اشتراک بگذارند تا دنبال شونده هایی داشته باشید اخبار و فعالیت های جدید شرکت را به دیگران اعلام کنید.

در سال 2016 شرکت مایکروسافت شبکه اجتماعی لینکدین را با ارزش 26 میلیارد دلار خریداری نمود و صاحب امتیاز این شبکه اجتماعی در دنیای بیزنس شد.

آیا لینکدین مناسب بیزنس شما است یا نه؟

در شروع باید بدانید لینکدین مناسب بیزنس شما است یا خیر؟ قبل از هر سوالی باید بدانید بازار هدف بیزنس خود را مشخص کنید. با دانستن مشتریان هدف خود بهتر می توانید برای کسب و کار و بیزنس خود استراتژی در این شبکه اجتماعی پیدا کنید. این استراتژی یا استراتژی دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است چون تمام افرادی که از لینکدین استفاده می کنند بسیار حرفه ای و متخصص هستند.

این شبکه اجتماعی فضایی بسیار مناسب برای بیزنس های B2B دارد تا به بازاریابان فعال در این رشته امکان می دهد تا با رقبای خود به رقابت بپردازند. باید در ادامه این را خاطر نشان کنیم که هرچه این فعالیت گسترده تر باشد به نفع بیزنس شما خواهد بود.

  مراحل طراحی سایت استاتیک و داینامیک

مقالات وب سایت در لینکدین

هنگامی که طراحی سایت شما به پایان رسید می توانید صفحه لینکدین بیزنس خود را ایجاد کنید . محتوای با ارزش وب سایت خود را در لینکدین قرار دهید این امر سبب می گردد فعالیت شما در شبکه اجتماعی لینکدین گسترده تر باشد علاوه بر این با انتشار کلمات کلیدی می توانید سئو و بهینه سازی وب سایت خود بهتر کنید. با لینکدین می توانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. و تجویز لینکدین برای بیزنس شما است.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of