مقاله ای که در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم در مورد الگوریتم Rank Brain گوگل است. برین رنک یک الگوریتم در گوگل است.

هر روز فاکتورهای زیادی به رتبه بندی در موتورهای جستجوگر اضافه می شود.گوگل نیز یکی از پرکابردترین ها در موتورهای جستجوگر است و در بازار موتورهای جستجوگر انحصاری شده است . الگوریتم های زیادی را برای جستجوی کاربران به کار می برد. در واقع این الگوریتم به گوگل کمک می کند تا خدمات بهتری را به کاربران بدهد در زمانی که کلمات کلیدی خود را جستجو می کند بهتر بتواند نتایج را به او نشان می دهد.

این الگوریتم به صورت Machin Learning است در واقع الگوریتم لینک برین یک یادگیری ماشینی گوگل است به نوعی می توانیم بگوییم یک هوش مصنوعی است. هوش مصنوعی همانند به انسان دارد که قدرت یادگیری دارد.الگوریتم لینک برین در رابطه با جستجو در گوگل است که به کاربران کمک می کند.

عملکرد الگوریتم

برای درک این موضوع یک مثال میزنیم گوگل الگوریتمی به نام هامینگ برد دارد که نقش اساسی در جستجوی دارد فرض کنید شما یه ماشینی دارید که دارای اجزای مختلفی است این ماشین همان هامینگ برد است که بخش اصلی را الگوریتم لینک برین تشکیل داده است. این الگوریتم به جای این که از برنامه ای که قبلا برای آن برنامه ریزی شده پیروی کند در طول زمان خود ار آپدیت می کند.

الگوریتم لینک برین زمان زیادی نیست که وارد بازار الگوریتم ها شده است. با این الگوریتم جدید گوگل هوشمند تر شده است و در مسیر هوش مصنوعی و یادگیری هوش مصنوعی وارد شده است. بهینه سازی در طراحی سایت ها برای الگوریتم لینک برین بسیار سخت و پیچیده می باشد. عملکرد این الگوریتم بدین صورت است زمانی که کاربر کلمات را جستجو می کند فاکتورهای مختلفی نظیر مکان ، سابقه و … جستجوکننده مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در طراحی سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

بررسی کنید

سه راز برای فرم در طراحی سایت

سه راز برای فرم در طراحی سایت در مقاله امروز طراحی سایت اسپیناس وب می خواهیم در مورد طراحی…