بازاریابی دیجیتال |دیجیتال مارکتینگ |دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت
call_espinas
mobile-call
منـو

بازاریابی دیجیتال نوین

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال همه تلاش های بازاریابی آنلاین شما است. شرکت ها با استفاده از کانال های دیجیتالی نظیر جستجوی گوگل، رسانه های اجتماعی، ایمیل و طراحی سایت خود با مشتریان فعلی و آینده خودشان ارتباط برقرار می کنند.از مهمترین آن ها طراحی سایت می باشد.

واقعیت این است که مردم دو برابر وقت خود را در شبکه های اجتماعی و سایت ها به صورت آنلاین صرف می کنند، و در 12 سال پیش بود که مردم برای خرید کردن به خرید می رفتند الان مردم برای خرید و گرفتن امکانات و خدمات مختلف وارد سایت می شوند..

بازاریابی همواره ارتباط با مخاطبین می باشد شما باید مخاطبین خود را در جایی که هستند پیدا کنید امروزه همه مخاطبین شما در شبکه های اجتماعی و یا در جستجو سایت ها هستند پس بهترین جا برای شما همین شبکه های اجتماعی و طراحی سایت می باشند .

 

دیجیتال مارکتینگ

بنابراین دقیقا بازاریابی دیجیتال چیست؟

از خود وب سایت خود را به دارایی های تبلیغاتی آنلاین – تبلیغات دیجیتال، بازاریابی ایمیل، بروشور آنلاین و فراتر از آن – طیف وسیعی از تاکتیک ها و دارایی هایی که تحت چارچوب بازاریابی دیجیتال قرار دارند. و بهترین بازاریابان دیجیتال تصویری روشن از این دارد که هر شرکت یا تاکتیک از اهداف کلیدی آنها حمایت می کند.

  معرفی CSS و اهمیت آن در طراحی سایت

در اینجا یک پیشگویی سریع از برخی از شایع ترین امکانات ها و تاکتیک ها است:

امکانات شما

وبسایت شما

پست های وبلاگ

کتابها و روزنامه ها

Infographics

ابزارهای تعاملی

کانال های رسانه های اجتماعی (فیس بوک، LinkedIn، توییتر، نمایش مشخصات عمومی، و غیره)

پوشش آنلاین (PR، رسانه های اجتماعی و بررسی)

بروشورها و کتابهای آنلاین

دارایی های مارکدار (لوگو، فونت و غیره)

تاکتیک

 

بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها)

روند بهینه سازی وب سایت شما به عنوان رتبه بندی در صفحات نتایج موتور جستجوگر بالاتر است، بنابراین افزایش میزان ترافیک آلی (یا رایگان) که وب سایت شما دریافت می کند.

 

بازاریابی محتوا

ایجاد و ارتقاء دارایی های محتوا به منظور ایجاد آگاهی از نام تجاری، رشد ترافیک، مشتریان.

 

بازاریابی ورودی

بازاریابی ورودی اشاره به رویکرد “کامل قیف” برای جذب، تبدیل، بسته شدن و لذت بردن از مشتریان با استفاده از محتوای آنلاین است.

 

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

تمرین تبلیغ برند و محتوا در کانال های رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی از برند، رانندگی ترافیک و ایجاد منحصر به فرد برای کسب و کار شما.

 

پرداخت برای هر کلیک (PPC)

یک روش ترافیک به وب سایت شما با پرداخت یک ناشر هر بار که آگهی شما کلیک می شود. یکی از رایج ترین انواع PPC Google AdWords است.

  نکاتی در مورد وب سایت های ضعیف

 

بازاریابی وابسته

نوعی از تبلیغات مبتنی بر عملکرد که در آن شما برای تبلیغ محصولات یا خدمات دیگران در وب سایت خود کمیسیون دریافت می کنید.

 

تبلیغات بومی

تبلیغات بومی مربوط به تبلیغات است که عمدتا تحت محتوا و بر روی یک پلت فرم در کنار دیگر محتوای غیر پرداخت شده برجسته است. پست های حمایت BuzzFeed یک مثال خوب هستند، اما بسیاری از مردم همچنین تبلیغات رسانه های اجتماعی را “بومی” می دانند – مثلا تبلیغات فیس بوک Instagram….

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of